כל חיי אהבתי לרקוד. מאז היותי ילדה קטנה ועד היום, ברגע שיש מוסיקה ברקע הגוף שלי פשוט מתחיל לנוע לקצב הצלילים ואין דבר שמשמח את גופי יותר מאשר החופש לנוע. בהיותי ילדה ובהמשך כנערה, התנסיתי ורקדתי למגוון רחב של סגנונות מחול: בלט קלסי, מודרני, ג'אז, פלמנקו, סטפס וקרקטר.

כל חיי אהבתי לרקוד.

מאז היותי ילדה קטנה ועד היום, ברגע שיש מוסיקה ברקע הגוף שלי פשוט מתחיל לנוע לקצב הצלילים ואין דבר שמשמח את גופי יותר מאשר החופש לנוע.

בהיותי ילדה ובהמשך כנערה, התנסיתי ורקדתי למגוון רחב של סגנונות מחול: בלט קלסי, מודרני, ג'אז, פלמנקו, סטפס וקרקטר. חיי סבבו סביב הריקוד, אשר תרם רבות לבניית האישיות והביטחון העצמי שלי. בשלב מסויים בגרתי, התמסדתי, למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית, הפכתי לאם ופניתי לעולם משאבי האנוש בחברות הי-טק. נכנסתי למירוץ החיים והריקוד הפך למשהו משני בחיי היומיום שלי, לחלום ילדות בלתי ממומש.

בשנת 2008 באופן מקרי התוודעתי לשיעור ניה והרגשתי שוב את אותה התרגשות ואותן עוצמות של הנאה ילדותית וידעתי שאסור לי להרפות. הרגשתי כאילו המציאו את הטכניקה במיוחד בשבילי - התחברתי ישר לתנועות שחשתי באופן כ"כ טבעי בגופי, לפילוסופיה העומדת מאחורי השיטה, למהות ובעיקר לעצמי. בגיל 34 הבנתי מהו הייעוד שלי! מאותו היום ובששת השנים שלאחר מכן אני מלמדת ניה בחוגים פרטיים, ארגונים ועמותות ועוזרת לאנשים להתחבר לשמחה שבליבם באמצעות תנועה. דרך שיטת החגורות של ניה אני ממשיכה ללמוד ולהתפתח. כיום אני בעלת חגורה חומה, אני מלמדת גם פילאטיס ומשלבת את עקרונות השיטה בשיעורי הניה. 

בשיעורים ובסדנאות אותם אני מעבירה אני מביאה את כל הכלים שרכשתי במהלך השנים- ניה, פילאטיס וכן כלים מעולם הפסיכולוגיה וההנחייה. אני מודה בכל יום מחדש על השימחה שהתנועה הביאה לחיי ועל האפשרות לחלוק את החוויה הזו עם אנשים אחרים.

מזמינה אותך להצטרף אלי לאחד מהשיעורים או הסדנאות הקרובים