Adi Goren - עדי גורן

  • niaadi@012.net.il
  • 054 - 4640641
  • 09 - 7403208

My Credentials

  • B.A.S & B.Arch (UCT)

Adi Goren - עדי גורן

Ganei Am, Center District, Israel

אדריכלות התנועה מאפשרת לרקוד באמצע החיים. אם רקדת בעבר או שמעולם לא רקדת, אם היה לך חלום ישן לרקוד או שפתאום את רוצה לנסות משהו חדש, שיעוריי מאפשרים מסגרת מאפשרת לרקוד בזמן ובקצב שלך עם הנחיה, טכניקה ומיומנות לבנות קואורדינציה, כושר ובריאות גופנית. אדריכלות התנועה מאפשרת לכל אישה את הבסיסים התנועתיים ואת המרחב למצוא את הריקוד שלה בשיעור: ללמוד טכניקה, מתודיקה, האזנה למוסיקה, הקשבה לגוף ומרחב "פשוט לרקוד״.

מהרגע שנכנסת לשיעור, חייך עשויים להשתנות. בשיעורים נתרגל טכניקה וריקוד חופשי עם דגש על מודעות. חיבור לתחושות. הרחבת הרפרטואר התנועתי. מנעד של ביטוי רגשי. המוסיקה מזינה את הנשמה, מרוממת את הרוח, מזיזה את האיברים והגוף רוקד. את לומדת להיות יותר קואורדינטיבית בזמן ובקצב שלך. והראש מאותגר בדימויים ורעיונות שמכוונים את התנועה.

הקו המנחה הוא בריאות מתוך תנועה: איך לנוע באופן שהופך את ״הבלתי אפשרי לאפשרי, את האפשרי לנוח ואת הנוח לנעים״ (עפ״י משה פלדנקרייז). היחס לגוף ולתנועה הוא הוליסטי: גוף, נפש, רגשות, מחשבה ורוח. היבטים אלה באים לידי ביטוי בשיעורים, בהנחייה, במיקודים המשתנים משיעור לשיעור וגם בבחירה המגוונת של הכוריאוגרפיות והמוסיקה.

תהליכי ריפוי מתחוללים ברמה גופנית, נפשית ומנטלית. יש מצב שתרגישי יותר טוב אחרי השיעור, תחושה של שיחרור ברמה של המפרקים והשרירים. תלמידות מספרות על שיחרור ממועקות. תירגול לאורך זמן מאפשר שיחרור מתפיסות מגבילות ומודעות עצמית חדשה, אל הריקוד כדרך חיים, מחוץ לסטודיו. על הדרך מפתחים כושר, מיומניות תנועה וסיבולת לב ריאה. אני מזמינה אותך להיות חלק משיעור אנרגטי, מרגש ופותח אופקים. להזיע, להניע, להרגיש יותר טוב בגוף שלך. להתחזק, להתחטב, להתגמש ולפתח חינניות תנועתית. אחד הפלוסים הקסומים בשיעוריי הוא ההזדמנות להכיר נשים עם תפיסת עולם דומה ולפתח חברויות קסומות דרך עולם הגוף והמוסיקה.

הנני בעלת נסיון רב בהוראת ניה, מקצועית ומדופלמת בהכשרות ניה. כאדריכלית, יזמית, מנהלת עסק עצמאית, כותבת בלוג ״אדריכלות התנועה״, יוצרת תכנים ומעצבת, עולם התוכן והיצירה שלי רב מימדי. על כן ״אדריכלות התנועה״ מחברת את המבנה, הפונקציה, הכוונה והאומנות בין הגוף והתנועה. הנני בוגרת השתלמויות בתחום הריפוי, מתעסקת מעל 25 שנה בתחומי מיסטיקה ורוח. תלמידה נצחית עם תחומי עניין רבים כמו רפלקסולוגיה, רייקי, תטא הילינג ולימודי מודעות הכרתית בשיטת ימימה. לימודי תזונה עפ״י שיטת הרמב״ם ולימודי מיסטיקה ממשיכים לרתק אותי. מתרגלת אייקידו ויוגה ומזינה את החקר האישי שלי לגופי, תנועתי ומצב התודעה שלי תמידית. משתתפת בטיפולי פסיכוטרפיה טרנספרסונלית, בסמינרים לריפוי תודעתי קולקטיבי עם תומאס האבל ואינטנסיבים של ריקוד ותנועה, גמו גאגא (אוהד נהרין). אני מביאה לשיעוריי את עצמי, כולי, על הדרך וכצועדת בדרך, עם סקרנות אינסופית, להט והתלהבות מעשייתי.

המכינה לאדריכלות התנועה, המסגרת שתחתיה אני פועלת, מגישה מגוון עשיר של נתיבים: שיעורים, קורסים, סדנאות העשרה והשתלמויות. נשים מכל הארץ משתתפות בסדנאות סופי השבוע איתי כנופש תנועתי: סופי שבוע ניה לנשים בחוקוק או במדבר מידי חודש. אירועי ניה אינטנסיביים כמו פסטיבל חורף מהווה הזדמנות לחשיפה עמוקה ואינטנסיבית עם מורים מובילים מהארץ והעולם. מסלול הכשרה מקצועית לתלמידות המעוניינות לקבל הסמכה להוראה. מ2013 התחלתי להגיש את קורס ״אדריכלות התנועה״ קורס שנתי הסורק באופן מעמיק את עקרונות הניה. 

לאורך השנים כ30 מתלמידותיי בחרו בנתיב המקצועי וכיום מובילות בענף בישראל ובחו"ל. אני תומכת במורות המתחילות את דרכן בחניכה ויעוץ ויוצרת מפגשים להנחיית מורות.

 מ2008 ייסדתי מסורת ישראלית שנתית לאפשר לתלמידותיי ונשים בישראל את ההזדמנות להתפתח באופן מקצועי מוסמך בשיטת ניה. כמו כן ייסדתי מורשת ניה ישראלית להזמין מורים מחו״ל להעשיר את הקהילה המקומית. כיום מורות נוספות ממשיכות את המסורת.

אני מזמינה אותך להשתתף בשיעוריי ולקבל את מיטב הוראת הניה, כתחביב, בחווית ריפוי, כנתיב מקצועי או כהשתייכות לקהילת נשים מעצימה: בהוד השרון (רמות השבים, גני עם), ישובי גדרות (כפר מרדכי) ובצור יגאל/כוכב יאיר. השימחה הגדולה בליבי היא משתתפת חדשה בפתח! אשמח מאד לשמוע ממך 

עדי גורן, חגורה שחורה לניה, מהמורות הותיקות לניה בישראל.

more
less

My Nia Classes

Day(s)sort icon Time Location Link
Monday 9:00am - 10:00am מושב גני עם, הוד השרון - Hod Hasharon
Hod HaSharon, Israel, IL
view this class
Tuesday 8:00pm - 9:00pm סטודיו למחול - כוכב יאיר
Shderot ha-Arets, Kohav Ya'ir, IL
view this class
Wednesday 9:00am - 10:00am Moshav Ramot Hashavim מושב רמות השבים
Ramot Hashavim, IL
view this class
Wednesday 8:00pm - 9:00pm Kfar Mordechai - כפר מרדכי
Kfar Mordechai, IL
view this class
Thursday 8:00am - 9:00am סטודיו למחול - כוכב יאיר
Shderot ha-Arets, Kohav Ya'ir, IL
view this class
Friday 9:00am - 10:00am Moshav Ramot Hashavim מושב רמות השבים
Ramot Hashavim, IL
view this class
Sunday 7:00pm - 8:00pm מושב גני עם, הוד השרון - Hod Hasharon
Hod HaSharon, Israel, IL
view this class
Sunday 8:15pm - 9:15pm מושב גני עם, הוד השרון - Hod Hasharon
Hod HaSharon, Israel, IL
view this class
I don't have any trainings scheduled at this time. Please check back later.